Regional ČŠO (8.7.2023)

V sobotu 8. července 2023 se v Přerově na Penaltě konaly regionální turnaje dvojic a jednotlivců. Připraveno bylo osm terčů, ale vzhledem k tomu, že junioři byli reprezentovat Česko v Rakousku na Eurocupu, senioři kdesi na rybách a víc nás tady není, tak jsme se museli spolehnout pouze na hosty z bližších i vzdálenějších lokací, od Valtic po Havířov.

Turnaje dvojic se nakonec zúčastnilo pouhých 6 párů, což je přesně polovina oproti našemu předchozímu regionalu. Zahráli jsme si každý s každým a do pavouka postoupili všichni, s tím že první a druhý pár postoupil přímo do semifinále. V pavouku se nejvíc dařilo dvojici Tomáš Jakel a Tomáš Řehák. Poraženými finalisty se stali Roman Veselý a Jiří Řehák.

Do turnaje jednotlivců se přihlásilo rovných 20 hráčů, což znamenalo čtyři skupiny po pěti hráčích, do pavouka postupovali první dva.
Za zmínku stojí zavření 161 Tomáše Řeháka, čímž si vysloužil doživotní členství v našem Klubu 170! A nejenže nemusí platit členské příspěvky, ale v případě, že ho nikdo do konce sezóny 2023 – 2024 nepřekoná, tak získá bonus 170Kč.
V pavouku (i ve skupinách!) bylo k shlédnutí mnoho pěkných zápasů. První semifinálovou dvojici tvořili Radek Bačík a Roman Benischko a velmi těsné vítězství 4:3 si vybojoval Roman. V druhém semifinále se utkali Stanislav Surma a Tomáš Jakel a zde to bylo jednoznačnější 4:1 pro Standu.
Ve finále se tedy potkali dva borci ze skupiny D a i zde Roman těsně vyhrál o jeden leg 5:4.

Závěrem bych chtěl poděkovat Editě Drmolové a kolektivu Sport baru Penalta za ceny do turnaje a za to, že se o nás tak hezky postarali.

Regional ČŠO dvojic

Kompletní pořadí dvojic zde: www.stedar.org


Regional ČŠO jednotlivců

Kompletní pořadí jednotlivců zde: www.stedar.org

Pro více obrázků klikněte zde.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře