Trénink zavírání

Elevendarter’s Checkouts Warm Up – krátký zahřívák zaměřený na zavírání

Excelový soubor, obsahuje makra. Je nutno povolit jejich spuštění. Funguje v MS Office, pokud máte verzi, která podporuje makra. Rovněž může fungovat i v některých dalších kancelářských programech.

26.3.2020
Nový odkaz ke stažení
Elevendarter’s_Checkouts_1.37.xlsm (zip, 203 kB)

26.1.2020
Tento odkaz je přes leteckou poštu. Měl by fungovat lépe než odkazy na dropbox níže.
Elevendarter’s Checkouts_1.37a_CZ.xlsm
Opraven vzorec ve statistikách pro zobrazování průměrů v posledních 10 – 250 hrách.

28.9.2019
Aktuální verze je ke stažení zde (opraveno na 1.37a):
Elevendarter’s Checkouts_1.37a.xlsm (anglicky_2019.09.28)

Elevendarterův trénink zavírání_1.37a_CZ.xlsm (česky_2019.09.28)

Z těchto odkazů lze programy stáhnout, nejde v nich hru spustit… Pokud se v tom někdo nevyznáte, tak mě kontaktujte na email (viz kontakty) a můžu vám to poslat přímo.

Nová verze 1.37 je obsáhlejší než obrázky níže (více statistik a grafů), ale princip hry se nemění. Pokud jste používali starší verze a máte v nich uložené odehrané hry, které byste chtěli překopírovat do novější verze, tak postupujte takto: V nové verzi si uložte tolik prázdných řádků, kolik máte odehraných her ve starší verzi. Nyní odemkněte listy Zavírání v nové i starší verzi. Okopírujte uložené řádky ze starší verze a vložte je do nové. Je nutno postupovat takto, aby správně fungovaly excelové vzorce. Pokud by to někdo nezvádl sám, tak mě můžete kontaktovat mailem (viz kontakty).


Jedná se o jednoduchý a poměrně krátký trénink zavírání. Zavírají se čísla 24, 32, 40, 48, 56, 64, 72, 80, 88, 96. Celé kolo se dá odehrát za cca 5 minut. Jak mám rád tréninkové hry zaměřené na zavírání, jako je třeba Catch 40 Johna Parta nebo 170 na 9 šipek, tak jsem chtěl vytvořit něco kratšího, co se dá v případě potřeby odehrát vícekrát za sebou.

Zapisuje se, kolik šipek jste potřebovali na zavření jednotlivých čísel. Všech deset zavření je možno zahrát na 17 šipek…
Program ukládá vaše jednotlivé pokusy a zaznamenává, kolik jste celkem odehráli her i jaké jsou vaše průměrné, nejlepší a nejhorší dosažené výsledky.

Ať to lítá
Dan


Pár obrázků pro představu…


5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Podělte se o Váš názor, vložte komentářx