Darts Decider

Darts Decider – program pro zpestření tréninku, v češtině!

Excelový soubor jenž obsahuje několik různých her k tréninku.

darts-decider

 

26.3.2020
Nový odkaz ke stažení
Darts Decider_1.61.xlsm (zip, 1 011 kB)

3.2.2014
Darts Decider 1.61.CZ.xlsm je ke stažení zde.

Pokud někdo máte starší Excel nebo nějaké jednodušší verze a nemůžete spustit soubor, který obsahuje makra, tak zkuste jednu z těchto možností.

1. Darts Decider 1.62.CZ_limit.xlsx – tahle verze vypadá stejně jako originál (1.61.CZ), obsahuje i tlačítka, ovšem ty nefungují. Tím pádem nelze pomocí tlačítek přepínat mezi listy a ukládat jednotlivé výsledky (lze je ovšem zapisovat ručně, stejně jako lze ručně přepínat mezi listy, mazat staré výsledky a pod.). Stáhnout.

2. Darts Decider 1.63.CZ_ultra limit.xlsx – tahle verze vůbec tlačítka neobsahuje, a taky je tam omezeno barevné zvýrazňování zadaných dat. Stáhnout.

3. Darts Decider 1.64.CZ_total limit.xls – převedeno do formátu xls. Ještě trochu víc omezeno. Nejsem si úplně jist, jestli se mi podařilo odstranit všechna nastavení, která by s příponou xls nefungovala správně, tak je možné, že váš Excel bude navrhovat změny v uložení. Stáhnout.


31.1.2014

English version

You can download Darts Decider 1.61.xlsm here.


27.1.2014
Tak jsem dokončil i českou verzi. Darts Decider 1.60.CZ.xlsm je ke stažení zde. Pro správnou funkčnost programu je potřeba mít nainstalované „plné“ MS Office, ideálně Excel 2010. Excel Starter vám neumožní spustit makra. Ty je potřeba povolit.
Program jsem si původně vytvořil pro sebe, abych si mohl poměřit, jaké šipky, násadky, křidýlka apod. mi lítají nejlíp. A pak jsem to trochu zmodernizoval, a teď to je plnohodnotnej tréninkovej program. I když to je v podstatě jen excelovská tabulka…


25.1.2014
My work on a Darts Decider has been finished today! You can download the current version (Darts Decider 1.60.xlsm) here.
Macros must be enabled to use this program.

Made by elevendarter (www.thedartsforum.co.uk). Big thanks to John Provencher (JinRI) who helped me a lot with programming and whose ideas inspired me and encouraged me to include some interesting features into this program. This is a result of our united effort.

Hotovo! Aktuální verzi Darts Decider 1.60.xlsm si můžete stáhnout zde. Prozatím pouze v angličtině, ale plánuju udělat i počeštěnou verzi.
Program obsahuje 7 tréninkových her

1. 40x – trénink zaměřený na skórování
2. Checkouts – trénink zaměřený na zavírání čísel od 61 do 100
3. – 5. RTW – tréninky zaměřené zejména na doubly a triply
6. Bob’s 27 – známá tréninková hra Boba Andersona zaměřená na doubly
7. Cricket – hra zaměřná na skórování v Cricketu
8. Records – zde si můžete ukládat vyše výsledky
Po otevření programu je nutné povolit makra, jinak nebudou některé funkce plně funkční. Některá zobrazení nemusí být funkční v nižších verzích Excelu než je Excel 2010.
Je možné si trvale ukládat jednotlivé výsledky, ale pro konečné uložení výsledků je pak potřeba při zavírání programu potvrdit uložení změn.

Dan


19.1.2014
Dokončuji práci na takovým excelovským prográmku pro zpestření tréninku. Brzo tu bude odkaz ke stažení. Zatím jen přidávám ilustrační obrázek, jak to asi vypadá. Dají se na tom procvičit doubly, zavírání od 61 do 100, cricket, a dá se trénovat hra na číslo. Ať nehážete na dvacky jen tak .-) Mělo by to fungovat na stejným principu zadávání dat jako u programu n01.

A new Darts Decider will be finished soon. Here’s what the cricket will look like.

 


5 1 vote
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Podělte se o Váš názor, vložte komentářx