Regional ČŠO (14.10.2023)

Sobotní akce je úspěšně za námi a nejúspěšnější byla pro Tomáše Řeháka a Tomáše Jakla, kteří jednak vyhráli turnaj dvojic a poté se ještě utkali ve finále turnaje jednotlivců. Tolik krátká verze. Koho zajímají detaily, ať čte dál.

Regionálního turnaje dvojic se zúčastnilo 7 párů. Hrály se dvě skupiny a do pavouka postoupily dva nejlepší páry z každé skupiny.  V prvním semifinále si dvojice Martin Ochmann a Lukáš Ovečka poradila s dvojicí Ondřej a Matěj Lukoszovi v poměru 4:1. Druhé semifinále skončilo rovněž výsledkem 4:1, tentokrát lépe pro dvojici Tomáš Řehák a Tomáš Jakel, která porazila pár Martin Vaněk a Matyáš Rejhon. Finále pak Tomášové vyhráli 5:3.

Hráči, pro které turnaj dvojic skončil, si mohli zahrát vložený open turnaj 101 Double In Double Out na dva vítězné legy. Turnaj byl vyjímečný v mnoha ohledech. Startovné se neplatilo, bylo povoleno střídání a hrálo se o putovní pohár v podobě otevřené láhve limonády (s brčkem). Snad se nám vrátí na příští turnaj. Dále byla vypsána premie (TikTak) za zavření třetí šipkou. Nejsem si jistej, jestli to bylo na první tři šipky v legu, ale každopádně mi Martin Dufek zavřel kombinací Bull, 1, Bull. Blahopřejeme. U předávání cen někteří hráči chyběli, takže vítězem se stal Karel Šťastný. Taky blahopřejeme.

Do turnaje jednotlivců se přihlásilo 19 hráčů/hráček a byli rozděleni do čtyř skupin. Do pavouka postupovali první dva z každé skupiny. Ze skupiny A postoupili Martin Dufek a Matyáš Rejhon. Ze skupiny B postoupili Tomáš Řehák a Petr Kubját. Ve skupině C se nejvíc dařilo Martinu Klimentovi a Martinu Vaňkovi. Ve skupině D to bylo o minitabulce a Tomáše Jakla nakonec doplnil Daniel Fitz. Průběh pavouka je vidět na obrázcích níže, jen doplním, že ve finále Tomáš Řehák porazil Tomáše Jakla 5:2.

Soudek Heineken za nejvyšší zavření 107 vyhrál Tomáš Jakel. Cenu do turnaje věnoval Maty!

Závěrem bych chtěl poděkovat Editě Drmolové a kolektivu Sport baru Penalta za ceny do turnaje a za to, že se o nás tak hezky postarali.

Regional ČŠO dvojic

Kompletní pořadí dvojic zde: www.stedar.org


Open turnaj 101 DIDO

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org


Regional ČŠO jednotlivců

Kompletní pořadí jednotlivců zde: www.stedar.org

Pro více obrázků klikněte zde.

 

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře