Pozvánka na srpnový Regional ČŠO

Upozornění pro neregistrované hráče

Neregistrovaní hráči se mohou účastnit pouze turnajů IV. kategorie (v našem případě tj. letní Open turnaje, Jackpot Cup, Velikonoční a Vánoční turnaje a pod.). Pro možnost hrát na regionálním turnaji je potřeba být registrován v ČŠO. Změna je vyvolána tím, že 25.5.2018 vstoupil v platnost zákon týkající se ochrany osobních údajů (GDPR). Během června a července 2018 byla možnost se na přechodnou dobu zaregistrovat zdarma. Ti, kdo toto období pro registraci zdarma nevyužili, budou nyní muset za registraci jednorázově zaplatit 100 Kč. Registrace bude platná 10 let od vaší poslední herní aktivity.

Více o tématu se dočtete na webu České šipkové organizace
https://www.czechdarts.org/rubrika/ochrana-osobnich-udaju

Registrovat se lze přes internet – viz odkaz výše. Stačí když si stáhnete přihlášku, vyplníte ji, ofotíte/naskenujete a pošlete ji na contact@czechdarts.org.
Platbu je potřeba uskutečnit převodem na transparentní účet ČŠO.

Registrace je možná i na místě při prezenci do turnaje. Platbu by hráči měli provádět sami převodem na účet. V případě potřeby se dá domluvit na místě.

Neregistrovaným hráčům se rovněž nebudou započítávat body do republikových žebříčků (z těch turnajů, které mohou hrát i bez registrace), protože proto, aby hráč v žebříčcích vůbec byl, je potřeba být registrován v ČŠO. Z toho důvodu bych doporučil všem hráčům, kteří hrávají pravidelně turnaje IV. kategorie, aby se zaregistrovali rovněž, i když to není nutné dle pravidel.

Pro úplnost dodávám, že na vaše body v místním žebříčku Jackpot Cupu případná neregistrace nemá vliv.

Pro regionální turnaje nadále nebude potřeba mít platnou licenci. Licence je potřeba až pro turnaje vyšších kategorií (Český Pohár, MČR, Czech Open) resp. pro hraní steelové ligy.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře