Jackpot Cup


V neděli 6. října 2021 začíná 11. ročník Jackpot Cupu.


Jackpot Cup je dlouhodobý turnaj, jehož se může zúčastnit každý. Nepotřebujete žádnou registraci nebo licenci.
Do turnaje lze vstoupit bez omezení kdykoliv v průběhu sezóny. Pro sezónu 2021/2022 bude naplánováno 20 – 30 kol, do žebříčku se hráčům započítá 20 nejlepších výsledků.

Kdy se Jackpot Cup hraje?
Hrací den je nově středa!!!. Prezence od 17:30, začátky v 18:00. Podrobněji v Termínovce.

Kolik je startovné?
Startovné je 50,- Kč.

Jaký je hrací systém?
Rozlosování do skupin, ve skupinách hraje každý s každým. Ze skupin postupují 2 až 4 hráči do KO pavouka. Podrobněji v Pravidlech.

O co se hraje?
O Jackpot a o body do celorepublikového žebříčku.

Jak se rozdělí startovné?
Minimálně 50% z vybraného startovného bude každý hrací den rozděleno na prémie pro hráče. Prémie budou rozděleny takto:
Při účasti do 32 hráčů včetně mezi první čtyři hráče, a to: 1. místo 45%, 2. místo 25%, 3. – 4. místo 15%.
Při účasti nad 32 hráčů mezi prvních 8 hráčů, a to: 1. místo 40%, 2. místo 20%, 3. – 4. místo 10%, 5. – 8. místo 5%.

Dále bude 25% z vybraného startovného odloženo do Jackpotu, který se na konci rozdělí mezi nejlepší hráče. Kolik hráčů na Jackpot dosáhne, se určí podle průměrné návštěvnosti. Při návštěvnosti do 11,9 hráče na kolo si Jackpot rozdělí prvních 8 hráčů. Pokud se bude návštěvnost pohybovat mezi 12 až 15,9 hráče na kolo, tak si Jackpot rozdělí prvních 10 hráčů. Při průměrné návštěvnosti nad 16 hráčů, se o Jackpot podělí prvních 12 hráčů. Viz tabulka.

A předpokládáme, že stejně jako v minulých sezónách, obdrží na konci soutěže prvních 8 hráčů trofeje, bez ohledu na průměrnou návštěvnost.

Zbývajících 25% z vybraného startovného zůstává na režijní náklady a na další rozvoj našeho klubu (investice do modernizace hracího místa, trofeje, vyplácení prémií za binga a nejvyšší zavření atd.)

Rozdělení Jackpotu

Pozn. Tabulka výše se vám zobrazí pouze pokud jste k internetu přihlášení google účtem. Pokud chcete vidět obsah bez přihlášení, tak klikněte zde.

Dále vyhlašujeme prémie za nejvíce hozených bing a za nejvyšší zavření.
Budou se započítávat všechna binga a nejvyšší zavření (101 a více) hozená na oficiálních akcích pořádaných našim klubem!

Binga – počítáme 180 i 171, započítáme i tři bully (150). Hráč s nejvyšším počtem hozených bing získává prémii 250,- Kč. V případě, že více hráčů bude mít stejný počet hozených bing, bude prémie rozdělena mezi tyto hráče, eventuálně před rozdělením lehce navýšena.

Nejvyšší zavření – hráč s nejvyšším zavřením získá prémii v hodnotě tohoto zavření. A pozor, pokud bude mít více hráčů stejné nejvyšší zavření, získávají všichni tito hráči prémii v plné výši.