Regional ČŠO (24.9.2022)

Nějaký ten pátek uběhl od posledního regionalu, který jsme v Přerově uspořádali (konkrétně těch pátků bylo cca 134), ale dočkali jsme se a nyní se našeho inauguračního turnaje na nově vybaveném hracím místě na Penaltě zúčastnilo 10 dvojic, respektive 23 jednotlivců. K naším šesti terčům, které jsou instalovány nastálo, jsme pro potřeby regionalu přidali stojany s dalšími dvěma terči, takže celkem bylo připraveno osm terčů (plus jeden tréninkový). U šesti stálých terčů byly přichystány tablety s aplikací Darts Scorer, takže se někteří nemuseli obávat počítání s fixou v ruce.

V turnaji dvojic si deset párů ve dvou pětičlenných skupinách zahrálo o celkem čtyři místa v pavouku. V první skupině se až do poslední chvíle hrálo o vše. Poslední zápas proti sobě svedl první dva nasazené páry. Pro dvojici Roman Veselý a Radek Bačík to byl boj o první nebo čtvrté místo. Pro mladíky Matyáše Rejhona a Tomáše Řeháka to byl boj o pořadí třetí nebo čtvrté. Štastnější dvojicí nakonec byli junioři, ale nejšťastnějším párem byli Petr Džujík s Lukášem Koudelkou, kterým tento výsledek zajistil první místo, v opačném případě by nepostoupili. Ve druhé skupině si prvenství uhráli Martin Dufek a Martin Kliment před Pavlem Paděrou s Davidem Kláskem. A asi největším překvapením bylo, že celým pavoukem nejdál došli Martin Vaněk ml. s Petrem Löhndorfem. Blahopřejeme.

Dvacet tři jednotlivců bylo rozděleno do čtyř skupin po šesti, resp. pěti hráčích. Z každé skupiny do šestnáctkového pavouka postupovali čtyři nejlepší a většina favoritů tímto poměrně hrubým sítem prošla bez úhony. Nakonec se vítězem našeho prvního regionalu na znovuobnoveném hracím místě stal Martin Dufek, který ve finále porazil Waltra Skálu. Za zmínku stojí, že obě třetí místa obsadili junioři a naděje českých šipek Matyáš Rejhon a Martin Vaněk ml.

Závěrem bych chtěl poděkovat Editě Drmolové a kolektivu Sport baru Penalta za ceny do turnaje a za to, že se o nás tak hezky postarali.

Regional ČŠO dvojic

Kompletní pořadí dvojic zde: www.stedar.org


Regional ČŠO jednotlivců

Kompletní pořadí jednotlivců zde: www.stedar.org

Pro více obrázků klikněte zde.

0 0 votes
Article Rating

Leave a Reply

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře