Jackpot Cup, 18. kolo (15.6.2022)

Nechci se opakovat, ale finále opět opanovala dvojice Martin Dufek a Matyáš Rejhon. A opět vyhrál Dufek. Martin si ve finále pomohl dvěma vysokými zavřeními a nějakým tím bingem a tradičně i o něco vyšším průměrem než mívají jeho soupeři. Ale i Maty si drží vyrovnané průměry okolo 70+ bodů na tři šipky a držíme palce, ať se mu daří o tomto víkendu v Maďarsku na Balaton Darts Open.

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org

Jackpot Cup, 17. kolo (8.6.2022)

Další kolo za námi. Osm hráčů, dvě skupiny po čtyřech, vyhrál Martin Dufek. Konec hlášení… Tohle jsem už vlastně jednou napsal u 13. kola. Tak trochu detailů. Martin hodil 1, čímž vede i pomyslnou tabulku nejnižších náhozů (bez pokusů o zavírání).

Zároveň bych chtěl pozvat všechny lidi na světě, aby si přišli zahrát s námi. Ideální počet hráčů do menšího místního turnaje je 16, tak nám pořád pár hráčů chybí. Sportu zdar.

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org

 

Jackpot Cup, 16. kolo (1.6.2022)

Po týdenní pauze jsme odehráli 16. kolo Jackpot Cupu. Účast nebyla největší, ale to i proto, že chyběli naši junioři Matyáš Rejhon a Tomáš Řehák, kteří se o tomto víkendu účastní PDC Development Tour v německém Hildesheimu. Co jsem tak koukal na páteční výsledky, tak oběma se v těžké konkurenci podařilo vyhrát alespoň jeden zápas, ale když vám soupeř naháže průměr 108.58, tak proti tomu se nehraje úplně nejlíp.
Výsledky Development Tour jsou k vidění na DartConnect – PDC.

My jsme předváděli průměry o něco slabší, ale i v pěti lidech se dá odehrát poměrně dlouhej turnaj…

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org