Pozvánka na letní open turnaje 2022

Jackpot Cup je za námi a přes prázdniny budeme pořádat „nepravidelné“ open turnaje, kterých se může zůčastnit samozřejmě každý. Začínáme ve středu 6.7.2022 a o dalších termínech se rozhodne dle aktuální situace s přihlédnutím k dovoleným a k potřebě dokončit úpravu hracího místa.

K vyhodnocení výsledků Jackpot Cupu dojde až po dokončení těchto úprav.

Aktuální termíny open turnajů budou zveřejněny zde.

6.7.2022 se hraje

Jackpot Cup, 20. kolo (29.6.2022)

Tak je za námi poslední kolo Jackpot Cupu. Odehrálo se sice méně kol, než bylo původně zamýšleno, ale člověk míní a covid mění.
Posledního kola se zúčastnilo jen šest borců, ale i tak jsme si zahráli dost. Možná až moc. Což nás dovedlo k úvaze, že bude potřeba lehce pozměnit herní formát (minimálně pro zápasy ve skupinách), aby turnaje trvaly o něco kratší dobu. Ve hře jsou varianty 501 na dva vítězné legy nebo hra 301 na tři legy, padl i návrh na 170 na pět vítězných legů, což zní trochu moc experimentálně a pro Jackpot Cup asi ne úplně ideálně, ale pro nějaké ty Open turnaje přes prázdniny proč ne.
Otázka je, kolik těch turnajů přes léto uspořádáme, protože bude taky potřeba přistoupit k dokončení úpravy hracího místa.

Tož tak. Jinak vyhrál Matěj Rejhon, který si ve finále poradil s Martinem Dufkem. Maty se na poslední kolo poctivě připravoval, zaletěl si třeba o víkendu do Rumunska porazit Deana Winstanleyho na Romanian Classic. Blahopřejeme.

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org

Jackpot Cup, 18. kolo (15.6.2022)

Nechci se opakovat, ale finále opět opanovala dvojice Martin Dufek a Matyáš Rejhon. A opět vyhrál Dufek. Martin si ve finále pomohl dvěma vysokými zavřeními a nějakým tím bingem a tradičně i o něco vyšším průměrem než mívají jeho soupeři. Ale i Maty si drží vyrovnané průměry okolo 70+ bodů na tři šipky a držíme palce, ať se mu daří o tomto víkendu v Maďarsku na Balaton Darts Open.

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org

Jackpot Cup, 17. kolo (8.6.2022)

Další kolo za námi. Osm hráčů, dvě skupiny po čtyřech, vyhrál Martin Dufek. Konec hlášení… Tohle jsem už vlastně jednou napsal u 13. kola. Tak trochu detailů. Martin hodil 1, čímž vede i pomyslnou tabulku nejnižších náhozů (bez pokusů o zavírání).

Zároveň bych chtěl pozvat všechny lidi na světě, aby si přišli zahrát s námi. Ideální počet hráčů do menšího místního turnaje je 16, tak nám pořád pár hráčů chybí. Sportu zdar.

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org

 

Jackpot Cup, 16. kolo (1.6.2022)

Po týdenní pauze jsme odehráli 16. kolo Jackpot Cupu. Účast nebyla největší, ale to i proto, že chyběli naši junioři Matyáš Rejhon a Tomáš Řehák, kteří se o tomto víkendu účastní PDC Development Tour v německém Hildesheimu. Co jsem tak koukal na páteční výsledky, tak oběma se v těžké konkurenci podařilo vyhrát alespoň jeden zápas, ale když vám soupeř naháže průměr 108.58, tak proti tomu se nehraje úplně nejlíp.
Výsledky Development Tour jsou k vidění na DartConnect – PDC.

My jsme předváděli průměry o něco slabší, ale i v pěti lidech se dá odehrát poměrně dlouhej turnaj…

Kompletní pořadí zde: www.stedar.org